НАШ ПАРТНЕР


Світязь - відпочинок на Шацьких озерах

Голосуєм?

Де плануєте відпочити в цьому році?

Подорожі » Автомобілем

ГОЛОВНА КАРТА САЙТУ ПОШУК

Запрошуємо на травневу розважально-екскурсійну програму до санаторію "Лісова пісня"
Програма на травневі свята обіцяє бути приголомшливою. Якщо ви ще не з нами, то мерщій набирайте наш телефон і замовляйте незабутній відпочинок вже сьогодні. Обіцяємо масу приємних вражень, подарунків та пригод!Детальніше ..
Що можна побачити в Закарпатті за один день
Що можна побачити в Закарпатті за вихідні? Таке запитання часто ставлять собі любителі подорожей чи відкривати для себе чогось нового. Останнім часом наш мальовничий край став дуже популярним для відвідин туристами. В першу чергу завдячуючи розвитку наших курортних зон. Термальні води, санаторії, красива природа, чисте повітря, затишок, специфічні кухня та колорит місцевих жителів, своєрідні фестивалі та заходи, дива природи та багато іншого щодня заманюють громадян інших куточків України та світу до Закарпаття.Детальніше ..
Відпочинок в Солотвино
Можливо розповідь про мій відпочинок в Карпатах у мальовничому і багатому на соляні озера селищі Солотвино не буде доцільною на сайті, де основна увага сконцентрована на Світязі, але, тим не менше, — це буде актуально як для відвідувачів сайту так і для адміністрації, щоб в подальшому розширити увагу відвідувачів за межі Волині.Детальніше ..
Вихідні на Світязі
Цього року відпустка у мене випала на червень місяць. З дружиною вирішили спершу поїхати на море, але зваживши сімейний бюджет майнули на Світязь... І знаєте, не прогадали.Детальніше ..
Поїздка автомобілем у Хрінники
Я кожного літа здійснюю з друзями поїздку автомобілем на озеро Хрінники. Знаю, багато вже звикли до Шацьких озер, але Хрінники теж супер. Тому запрошую всіх ділитися своїми враженнями від побаченого у своїх маленьких мандрівках. А я буду першою!

Детальніше ..
Подорож на автомобілі від «А» ло «Я»
Є така категорія туристів, яка часом дратує турагентів — це люди, які не хочуть проводити відпустку в одному готелі, які не бажають пересуватися між місцевими пам'ятками в екскурсійному автобусі з гідом. Невідомо чому, але цих туристів не влаштовує стандартна програма турів. Вони хочуть подорожувати по країні самостійно, і побачити за тиждень/два відпустки не одне місто, а всю країну або навіть кілька сусідніх держав. Якщо ви збираєтеся відправитися в подібну подорож — рекомендуємо вам замислитися про прокат автомобіля.

Детальніше ..
ГОЛОВНА ПОДОРОЖІ ДОВІДКА ПРО НАС ВІДГУКИ КОНТАКТИ