НАШ ПАРТНЕР


Світязь - відпочинок на Шацьких озерах

Голосуєм?

Де плануєте відпочити в цьому році?

Поїздка автомобілем у Хрінники

ГОЛОВНА КАРТА САЙТУ ПОШУК

Минулого літа мені з друзями випала нагода відпочити на вихідних в Хрінниках.Їхати ми вирішили автомобілем,зібрали з собою всі необхідні речі, думаю це найкращий і найзручніший спосіб, щоб роздивитись навколишні краєвиди Рівнеського краю.

Шлях від Луцька до Хрінників недовгий приблизно 40-45 кілометрів, однак за цей короткий проміжок часу ми встигли зробити декілька фотознімків виду Рівненського водосховища з автомобільної траси.Приїхавши на місце, як любителі зеленого туризму розпочали освоювати територію: машину припаркували поблизу, розклали намети, приготували вечерю. Хочу відмітити що місяця з палаткою платні 15 грн доба, хоча можна знайти і безкоштовне місце, але воно буде знаходитись далеко від наметового містечка.

Так як це були вихідні, людей наїхало дуже багато, адже це недорогий, але ефективний спосіб відпочити від роботи та міської метушні. Для відпочиваючих ввечері організовувались дискотеки, можна було досхочу натанцюватись, а от ставити палатки біля танцмайданчика нерекомендую - голосний звук музики та п'яні крики навколо палатки, думаю мало кому сподобаються.

Місцеві власники баз для різноманітності відпочинку надавали послуги катання на катамарані та надувному банані, єдиним великим мінусом була відсутність біотуалетів, тому нам доводилось шукати місце в лісі, щоб "зробити свої справи", сподіваюсь наступного літа це питання вирішиться.


Здається 2 дні так швидко пролетіли, як 2 години, їхати додому бажання не було і ми з сумними обличчями, але з хорошими спогадами про відпочинок поїхали додому, впевнено знаючи,що повернемось наступного літа.

Наташа 27 років.
літо 2010

Коментарі

* Ваше Ім'я:
* Коментар:
  Надіслати
12:09, 13 августа 2016Катя
Хрінники-це село,забите податками,з дерев'яними халупками і купою бомжів.Єдиний їх плюс-це водосховище і то на даний час брудне і антисанітарійне.Не рекомендую нікому,так як піти,крім пляжу,там нікуди,для дітей розваг ніяких.Та ще й ціни подекуди,перевищують кримські і одеські.
13:10, 2 июня 2015Лариса
ЗАПРОШУЮ НА СІМЕЙНИЙ ВІДПОЧИНОК В С.Хрінники
Якщо у Вас діти і Ви хочете зробити для них приемний відпочинок, ми постараемось все зробити для того,щоб у вас залишилися приемні спогади від проведеного часу, і щоби Ви і Ваші дітки, при першій можливості, знову хотіли до нас повернутися.

www.camping-family.com
ГОЛОВНА ПОДОРОЖІ ДОВІДКА ПРО НАС ВІДГУКИ КОНТАКТИ