НАШ ПАРТНЕР


Світязь - відпочинок на Шацьких озерах

Голосуєм?

Де плануєте відпочити в цьому році?

Про нас

ГОЛОВНА КАРТА САЙТУ ПОШУК

Відпочинок.net.ua — інформаційно-рекламний сайт, який надає повну та вичерпну інформацію про відпочинок та унікальні місця волинського краю і не тільки.

Ідею подала підвищена цікавість туристів до перлини нашого краю — славнозвісного озера Світязь. Кожен відвідувач сайту зможе ознайомитись з каталогом туристичних баз, приватних садиб, санаторіїв та пенсіонатів, прочитати детальну інформацію про кожну представлену пропозицію, а саме: умови проживання, доїзд, зручності, ціни, сервіс, бронювання номерів.

Шанувальникам активного відпочинку надаємо детальний опис екскурсій, прогулянок, маршрутів та інформацію про так званий "зелений туризм". Туристи, які погано орієнтуються в місцевості, у розділі "Довідка" зможуть ознайомитися з графіками автобусного та залізничного сполучення та маршрутами літака. А хто подорожує автомобілем, має можливість ознайомитись з картою доїзду до озера, обмінятися досвідом з іншими мандрівниками, надіславши нам фото та опис своїх подорожей на автомобілі. Тим, хто зацікавлений побачити визначні місця краю - ми пропонуємо короткий опис історичних місць, музеїв, заповідників та пам'яток культури, які рекомендуємо обов'язково відвідати.

Всі бажаючі зможуть залишити на сайті свої враження, пропозиції, скарги, та прохання у розділі "Відгуки". Зверніть увагу, ми прагнемо якості та професійного росту у всьому, тому всі Ваші пропозиції та скарги, що стосуються роботи сервісу та наявної на ньому інформації, обовязково будуть враховані.

Якщо вас цікавить якась інформація, якої не вдалося знайти на сайті - зв'яжіться з нами і ми спробуємо вам допомогти.

Вся інформація на сайті носить рекламний характер. Всю відповідальність за повноту та достовірність інформації несуть власники садиб (баз відпочинку).

Бажаємо вдалого та гарного відпочинку! 

ГОЛОВНА ПОДОРОЖІ ДОВІДКА ПРО НАС ВІДГУКИ КОНТАКТИ