НАШ ПАРТНЕР


Світязь - відпочинок на Шацьких озерах

Голосуєм?

Де плануєте відпочити в цьому році?

Відпочинок в Солотвино

ГОЛОВНА КАРТА САЙТУ ПОШУК

Можливо розповідь про мій відпочинок в Карпатах у мальовничому і багатому на соляні озера селищі Солотвино не буде доцільною на сайті, де основна увага сконцентрована на Світязі, але, тим не менше, — це буде актуально як для відвідувачів сайту так і для адміністрації, щоб в подальшому розширити увагу відвідувачів за межі Волині.

Отже, знову літо і постало важливе питання куди ж поїхати відпочити? Де набрати сил та енергії на наступний рік? Думати довго не довелося, знайомі порекомендували  Солотвино з його озерами із цілющої солоної ропи та лікувальними грязями. Щоб не виникло ніяких проблем з проживанням, ми попередньо домовились з господинею Ольгою, яка здала нам кімнати у своїй садибі. Умови проживання були хороші, з усіма зручностями і на здивування за невелику оплату за добу, порівняно з о.Світязь, де ціни прирівнюються відпочинку на морі. А в загальному проблем з проживанням там немає, на кожному кроці можна побачити вивіски "є місця", але все ж таки краще попередньо домовитись аби не опинитися на вулиці:)

Несподіванкою для мене було купання в самих озерах, які виявилися платними, тому що більшість із них приватні. Саме місце відпочинку дуже брудне,шумне, нескошені бур'яни, море сміття, мені здалося що тутешні люди просто заробляють гроші на відпочиваючих і їх мало хвилює вигляд пляжів та доріг. Але це не стало для нас перешкодою для повноцінного відпочинку. Враховуючи цілющі властивості грязей та озер можна "закрити очі " на мінуси. Ми за рекомендацією пані Ольги ходили купатись на базу "Ельдорадо" там і ціна помірна і вода в озеро постачається прямо з шахти, одним словом одна з найкращих. Перед від'їздом нам довелося спланувати маршрут, щоб можна було подивитись ще якихось цікавих місць. Одноголосно вирішили заїхати в Хуст на ферму страусів. Нічого особливого я там не побачила, страуси здалися мені не доглянутими і змученими, можливо через велику жару. І взагалі вважаю краще обрати хороший зоопарк і побачити всіх тваринок в комплексі, покормити їх пофотографуватись. Додому ми поїхали через Межигір'я, одне я знаю точно що наступною моя поїздка буде в Карпати, адже красу та велич тисячолітніх гір, чисте гірське повітря не порівняєш ні з чим у світі.


Коментарі

* Ваше Ім'я:
* Коментар:
  Надіслати
ГОЛОВНА ПОДОРОЖІ ДОВІДКА ПРО НАС ВІДГУКИ КОНТАКТИ