НАШ ПАРТНЕР


Світязь - відпочинок на Шацьких озерах

Голосуєм?

Де плануєте відпочити в цьому році?

Сезон відпусток розпочато

ГОЛОВНА КАРТА САЙТУ ПОШУК

За вікном останній місяць весни і  кожен задумується, як провести відпустку, куди поїхати, щоб восени насолоджуватись і грітись спогадами про хороший відпочинок. Що ж, давайте розглянемо варіанти маршрутів для пересічного українця.

Перший варіант — подорож на Південь (до моря),  це місце залишається найулюбленішим для більшості людей.
 
Місто Ялта одне з найвідоміших і найпопулярніших курортних міст Криму, відоме по всьому світу, знаходиться на Південному березі Криму серед гірських масивів, які прекрасно захищають Ялту від вітру і поганої погоди.

Одеса не менш популярне місце для туристів, яке славиться різноманітними пам'ятками культури. До популярних курортних міст Півдня можна віднести також Судак, Сімферополь, Феодосію і т.д.

Кожен індивідуально може обрати для себе місце відпочинку. Наприклад орендувати будиночок, якщо їде велика компанія обійдеться економніше, ніж купити готельний номер. Одним словом, все залежить від ситуації та виділеного бюджету.

Другий варіант — відпочинок в горах.

Україна, як ніхто інша, славиться чудовими краєвидами місцевих гір Карпат, які у літній період нададуть кожному відпочивальнику сил від чистоти гірського повітря та цілющості місцевої води. Літній відпочинок в Карпатах буде цікавим як для любителів спокійного проведення часу, так і любителів екстремальних пригод та шанувальників активного відпочинку.  Найбільшою популярністю в Карпатах славляться Яремче, Ворохта, Яблуниця, Буковель, гостинність місцевих жителів виявить у вас бажання приїхати до гуцульського краю знову.

За останнє десятиліття Україна відкрила для себе багато цікавих місць для подорожей, і не залишається виключенням перлина Волинського краю, озеро Світязь, яку можна віднести до третього варіанту відпочинку.

Український Байкал (так називають Світязь) порадує туристів природою місцевого національного парку, цілющістю води, та масовими активними розвагами.

Інформацію про місцеві бази та садиби можна дізнатись на сайті svitiaz.lutsk.ua.

І на закінчення процитуємо відому фразу про відпустку: «Никто так не нуждается в отпуске, как человек, только что вернувшийся из отпуска», тож не відмовляйте собі при нагоді відпочити.

Коментарі

* Ваше Ім'я:
* Коментар:
  Надіслати
ГОЛОВНА ПОДОРОЖІ ДОВІДКА ПРО НАС ВІДГУКИ КОНТАКТИ