НАШ ПАРТНЕР


Світязь - відпочинок на Шацьких озерах

Голосуєм?

Де плануєте відпочити в цьому році?

Пікнік на озері Пісочному для хорошої компанії

ГОЛОВНА КАРТА САЙТУ ПОШУК

Я завжди думав, що на Шацьких озерах нема чого ловити, коли ти відпочиваєш чималою компанією. А на одинці з природою хочеться чогось такого душевного: посидіти, перехилити чарочку, поїсти чогось смачненького, поспівати українських пісень. Друзі порадили одних файних хлопців, які можуть організувати на озерах будь-який творчий захід. Так ми побували на пікніку на озері Пісочному.

Погода в цей день була такою, що "займи та випий". Бус прибув за нами у точно визначений час. Зручний, комфортний, оформлений в стилі спражнього туристичного каравану. "Єх!" - видихнув мій товариш Сашко і я помітив, що настрій у всіх почав налагоджуватися. Яке вже діло до примх погоди?

Галявина, на яку ми потрапили, була просто чудова. Відмічу, що абсолютно не загаджена туристами та іншими непотрібними елементами. Парочка критих колиб з рушниками. Поряд на вогні парувала юшка з вугря та коропа. Зуб віддам, кращої юшки я не їв ніколи. На столах волинська горілка (рекламу марці робити не буду, тому пробачайте :)), сало засолене по домашньому рецепту, огірочки, помідорчики.

Юшки кожен з нас втріскав по дві, а то і три порції. Потім організатори цього дійства піднесли нам напій з меду, називається в народі "Медовуха" чи то "Калганівка". Що зробили з нами ті 50 градусів навіть не передати! А потому подали ніжний шашличок з телятини. По секрету сказали, що в маринаді нема жодних спецій, а саме м'яско маринувалося кілька днів у лимонному соці (хазяйки, беріть то на замітку). Річ просто неперевершена.

А коли маленький автобус привіз жіночий ансамбль в українських вишиванках, щастю нашому не було меж. Ми співали, душа співала. Всією компанією вивчили гімн шацьких озер: "Шацькі озера сині, очі моєї Волині....". Дорогою назад ми співали її раз 10 (правда вже без супроводу бубнів та гармошок).

Вже пару місяців проминуло з часу пікніка, а я проглядую фото і душа співає. Вам показати всього не можу, а от кілька світлин (тільки не проковтніть язика) продемонструю. Хочте заздріть, а хочте їдьте і, впевнений на всі 200 відсотків, жалкувати про це ви точно не будете.На цьому слові бувайте здорові!
Костя акі Elvis


P.S. від Адміністрації. Описане вище дійство було любязно організовано нашими колегами - порталом ozera.com.ua

Коментарі

* Ваше Ім'я:
* Коментар:
  Надіслати
12:45, 2 августа 2011Святослав
Знаю хлопців з того сайту. Вони організовують активний відпочинок на Шацьких озерах і хто тільки не користувався їхніми послугами - всі задоволені. Юшку я теж їхню пробував, салом закусував. Все супер. Але що про то говорити, краще спробувати. Ставлю 5 балів із 5-ти можливих.
ГОЛОВНА ПОДОРОЖІ ДОВІДКА ПРО НАС ВІДГУКИ КОНТАКТИ