НАШ ПАРТНЕР


Світязь - відпочинок на Шацьких озерах

Голосуєм?

Де плануєте відпочити в цьому році?

Декілька порад при подорожі потягом

ГОЛОВНА КАРТА САЙТУ ПОШУК

Всі ми хоч раз, але їздили потягом. Чи то відправлення у відпустку, до моря або ж просто на пару днів відвідати родичів. Ніхто і ніколи не замислюється про те, що подорож потягом може бути не тільки веселою, але й небезпечною. Для того, щоб ваша подорож потягом виявилася приємною, ми пропонуємо вам кілька порад.

Втрата квитків на потяг
Ваш потяг відправляється через кілька хвилин, ви вже стоїте на вокзалі, але раптом виявляєте, що у вашій кишені немає квитків. Що робити? Вас охоплює паніка! Не турбуйтеся, все не так страшно, паспорт у вас при собі і ви просто відправляєтеся до каси, де вказуєте свій поїзд, місце і вагон, після чого вам відновлюють квиток!
Порада: запам'ятовуйте номер вагона, місця і бажано потяга, зазначені на ваших квитках.

Безпечне місце в потязі.
Для тих, хто дбає про власну безпеку і життя, ми хотіли б уточнити, що найбезпечнішим місцем у поїзді є місця в вагонах середнього складу. Якщо при яких би то не було обставин відбудеться зіткнення, вагони в середньому складі вистоять. Що стосується переднього складу, то при зіткненні поїздів передні вагони часто зносить з рейок, а ось задні вагони при зіткненні ззаду в кращому випадку зійдуть з рейок, а в гіршому ... так як вони не захищені локомотивом.

Що стосується ліжка-місця в купе або плацкарті, то краще вибирати ті полки, які рухаються у напрямку з локомотивом (тобто бічні місця або місця, протилежні руху потяга). Це допоможе вам не впасти при різкому гальмуванні потяга.

Харчування під час подорожі потягом.
Всі ми знаємо, як відбуваються наші подорожі в потязі: це і вечірнє гуляння з сусідом по купе, що плавно переходить в сніданок, і відвідини вагону-ресторану. Наша вам порада, якщо ви надумали подорожувати потягом, то про своє харчування ви повинні подбати заздалегідь. Чому саме так? Та тому, що вагон ресторан - не гумовий. Він всього один, а ось пасажирських вагонів у локомотива може бути і двадцять, і т. д. Якщо ж ви з якихось причин не встигли запастися продуктами, то відразу ж після перевірки документів і квитків вирушайте до вагону-ресторану.

Купівля продуктів під час зупинок на станціях потяга.
Якщо ви маєте потребу в якихось продуктах, сигаретах і т. д., а у вагоні-ресторані їх немає, то ви можете їх придбати на станції-зупинці. Але ви повинні пам'ятати, що потяг стоїть на станціях пару хвилин, тому далеко від свого вагону не слід відходити. Крім того, спілкуйтеся з провідником з самого початку подорожі на поїзді, так як у нього ви зможете дізнатися корисну інформацію, що стосується зупинок, часу стоянок і т. д.

Пам'ятайте, що на станціях, як правило, торгують всім, чим завгодно, тому не слід купувати те, що швидко псується (наприклад, ковбасу) та інші продукти, які можуть заподіяти вашому здоров'ю шкоду (гриби, алкоголь, рибу і т. п.)

Прийом їжі в поїзді.
Після того, як ваша трапеза в купе закінчена, обов'язково заберіть зі столу не тільки продукти харчування, а й предмети побуту (тарілки, виделки, ножі). Чому це слід робити? Та тому, що у разі різкого гальмування потяга тарілки не тільки можуть побитися, але і стати предметами, небезпечними для життя у разі падіння пасажира з верхньої полиці. Крім того, не варто сильно зловживати спиртними напоями під час подорожі на поїзді, так як це загрожує різними не дуже приємними наслідками: падіння з полиці, нудота, бажання відвідати туалет і позиви до блювоти в час, коли туалет закритий і так далі.

Зберігання документів і грошей під час подорожі потягом.
Основним правилом подорожі потягом є те, що пасажир повинен завжди тримати при собі паспорти, свій квиток і, звичайно ж, гроші. Статистика транспортної міліції говорить про те, що крадіжки у потягах відбуваються досить часто. Крім того, якщо ви раптом відстанете від потяга, ви зможете нормально дістатися додому. У разі, якщо у вас були вкрадені речі, відразу зверніться до провідника.

Коментарі

* Ваше Ім'я:
* Коментар:
  Надіслати
18:01, 6 марта 2012опоепгнг6
Основним правилом подорожі потягом є те, що пасажир повинен завжди тримати при собі паспорти, свій квиток і, звичайно ж, гроші. Статистика транспортної міліції говорить про те, що крадіжки у потягах відбуваються досить часто. Крім того, якщо ви раптом відстанете від потяга, ви зможете нормально дістатися додому.
ГОЛОВНА ПОДОРОЖІ ДОВІДКА ПРО НАС ВІДГУКИ КОНТАКТИ