НАШ ПАРТНЕР


Світязь - відпочинок на Шацьких озерах

Голосуєм?

Де плануєте відпочити в цьому році?

Довідка

ГОЛОВНА КАРТА САЙТУ ПОШУК

Невелика мальовнича водойма з живописними берегами і в оточенні сосен, розміщена в самому селищі Шацьк. Площа озера - 0,67 кв. км., глибина - 6 м.

Детальніше ..

Четверте за величиною озеро водної системи шацьких озер, розміщене в самому селищі Шацьк. Його площа - 4,3 кв. км., максимальна глибина - 11 м.

Детальніше ..

Обрамлена густими, незайманими, майже дикими хащами поліських лісів, ця видовженої форми водойма має максимальну глибину 2 м, третю за розміром (після озер Світязь та Пулемецьке) площу - 6,7 кв. км., мулисте дно і заболочені береги.

Детальніше ..

Воно є другим за величиною озером після гіганта-Світязя і займає площу 1640 га, максимальна глибина 19,2 м.

Детальніше ..

Гордість озера - його острів. Саме біля нього знаходиться найглибше місце водойми - Голоднецька западина (58,4м). Влітку острів вкритий буйною зеленню, з-поміж якої вирізняється гігантська багатовікова тополя, стовбур якої не обійняти і кільком людям.

Детальніше ..

Недаремно ця унікальна водна перлина Волині ввійшла в сімку природних чудес України. Вражає глибина озера озера - 58,4 м, його площа - 2750 га, а ще загадковий острів посередині водойми, історія якого оповита стародавніми легендами. Надзвичайно прозору воду Світязя  (на 8-метровій глибині прглядається дно) порівнюють із водою високогірних озер Європи та Азії, до того ж вона у 20 разів чистіша, ніж вода у водогонах великих міст.

Детальніше ..

Волинь (Велика Волинь, Волинська земля) — давньоруська історична область, історично-географічний край у басейні південних приток Прип'яті і верхів'ях Західного Бугу у північно-західній частині сучасної (з 1991р.) України між Поділлям на півдні і Поліссям на півночі, Західним Бугом на заході і верхнім Тетеровом та верхів'ями Ужа на сході.

Детальніше ..
ГОЛОВНА ПОДОРОЖІ ДОВІДКА ПРО НАС ВІДГУКИ КОНТАКТИ