НАШ ПАРТНЕР


Світязь - відпочинок на Шацьких озерах

Голосуєм?

Де плануєте відпочити в цьому році?

Довідка

ГОЛОВНА КАРТА САЙТУ ПОШУК

Є візитною карткою навчального закладу, нараховує до 400 видів тварин і птахів, у тому числі й рідкісних, занесених до Червоної Книги України.

Детальніше ..

Древній, проте скромний сільський храм с. Світязь, розміщений на мальовничому березі однойменного озера, з 2005 року перейменовується у Світязький Петро-Павлівський чоловічий монастир.

Детальніше ..

Перша згадка про храм датується 1796 роком. Існуюча в селі дерев’яна церква була побудована в 1801 році за слобожанським типом з урахуванням тенденцій московської архітектури 19-20 ст.

Детальніше ..

Головна православна святиня селища як уже існуюча згадується у податкових книгах за 1510 рік. 

Детальніше ..

Село є адміністративним центром однойменної сільської ради, розміщене на відстані 30 км від районного центру біля одного з найбільших озер Шацького району – Пулемецького. 

Детальніше ..

Мальовничий населений пункт розташований серед лісів і в оточенні озер Пісочне, Кримно, Озерці, Карасинець. 

Детальніше ..

Перша згадка про село на березі озера Світязь належить, за відомостями польських рукописів, до 1444 року, за іншими писемними джерелами – до 1564-го. 

Детальніше ..

Село з населенням 1403 соби розташоване між двома найбільшими озерами Шацького району: Світязем і Пулемецьким. Перша згадка про населений пункт належить до 1574 року.

Детальніше ..

Перша згадка про поліське диво-містечко, зусібіч оточене озерами, належить до 1410 року, коли король Ягайло перед Грюнвальдською битвою посилав у цю місцевість мисливців, щоб заготовляли дичину для війська.

Детальніше ..

Воно вразить туристів затишком і комфортабельністю, золотими піщаними пляжами і прозорою водою.

Детальніше ..
ГОЛОВНА ПОДОРОЖІ ДОВІДКА ПРО НАС ВІДГУКИ КОНТАКТИ