НАШ ПАРТНЕР


Світязь - відпочинок на Шацьких озерах

Голосуєм?

Де плануєте відпочити в цьому році?

База відпочинку «Дружба»

ГОЛОВНА КАРТА САЙТУ ПОШУК
Tweet
   8480
База знаходиться в листяному лісі на березі Старосалтівського водосховища, 45 км від м. Харкова. Опалювальні дерев'яні будиночки на трьох. Мангали, власний пляж, рибалка — все, що потрібно для активного відпочинку. Стоянка для катерів. У літню пору на території бази працює їдальня, магазин, дискотека (літній майданчик).

База відпочинку «Дружба» — це співдружність чистої води і піщаних пляжів, листяного лісу з прекрасною флорою і фауною і недорогих комфортних апартаментів прямо на березі з розвиненою інфраструктурою на території бази.

База відпочинку знаходиться в мальовничому місці Харківській області, смт.
Старий Салтів (Вовчанський район), на березі найбільшого водоймища східного регіону — Печенізького водосховища. Вона була побудована в 1974 році, об'єднавши на своїй території курортні споруди харчової промисловості г Харкова. База була повністю реконструйована в 2006 році, були покращено і перебудований пляж (від будь-якого будиночка не більше 200 метрів), перебудовані більярд, кафе, дитячий майданчик, був облаштований літній кінотеатр і дискотека, дитяча дискотека, охоронювана паркувальна зона.

Водойма — це одна із найбільш популярних і чистих водойм Харківщини.
Більшість берегів є піщаними, тому кдля купання створені прекрасні умови. По всій території правого берега, на якому знаходиться база відпочинку «Дружба» правому березі нижче Старого Салтова до самих Печеніг росте листяний ліс. Водосховище багато рибою. У ньому мешкає лящ, густера, плотва, уклейка, короп, карась, окунь, судак, щука, йорж і навіть сом. Працює прокатний пункт човнів, катерів, водних лиж, устаткування для підводного полювання та риболовлі.

Фото


Контакти

Харківська область, смт. Старий Салтов Лужанський Шлях, 6

050 303 1000 Яна Павлівна

Карта


Коментарі

* Ваше Ім'я:
* Коментар:
  Надіслати

Рекомендуємо відвідати

  • 51
Якщо ви хочете відпочити від міської суєти, зануритись не тільки в срібні води красеня Світязя  а й у благодать сільської тиші, завітайте саме до нас. Детальніше..
  • 55
Запрошуємо Вас провести незабутній відпочинок на березі Чорного моря і Дніпро-Бузького лиману на нашій базі «Кінбурнський Дім». Заповідний куточок дикої природи зустріне Вас чудовим піщаним пляжем, сосновым лісом з білими грибами. Недорогий відпочинок на Кінбурнській косі в приватному секторі — від 40 до 100 грн. ліжко-місце на добу.
ГОЛОВНА ПОДОРОЖІ ДОВІДКА ПРО НАС ВІДГУКИ КОНТАКТИ