НАШ ПАРТНЕР


Світязь - відпочинок на Шацьких озерах

Голосуєм?

Де плануєте відпочити в цьому році?

База відпочинку «Дружба»

ГОЛОВНАКАРТА САЙТУ ПОШУК
   8277
База знаходиться в листяному лісі на березі Старосалтівського водосховища, 45 км від м. Харкова. Опалювальні дерев'яні будиночки на трьох. Мангали, власний пляж, рибалка — все, що потрібно для активного відпочинку. Стоянка для катерів. У літню пору на території бази працює їдальня, магазин, дискотека (літній майданчик).

База відпочинку «Дружба» — це співдружність чистої води і піщаних пляжів, листяного лісу з прекрасною флорою і фауною і недорогих комфортних апартаментів прямо на березі з розвиненою інфраструктурою на території бази.

База відпочинку знаходиться в мальовничому місці Харківській області, смт.
Старий Салтів (Вовчанський район), на березі найбільшого водоймища східного регіону — Печенізького водосховища. Вона була побудована в 1974 році, об'єднавши на своїй території курортні споруди харчової промисловості г Харкова. База була повністю реконструйована в 2006 році, були покращено і перебудований пляж (від будь-якого будиночка не більше 200 метрів), перебудовані більярд, кафе, дитячий майданчик, був облаштований літній кінотеатр і дискотека, дитяча дискотека, охоронювана паркувальна зона.

Водойма — це одна із найбільш популярних і чистих водойм Харківщини.
Більшість берегів є піщаними, тому кдля купання створені прекрасні умови. По всій території правого берега, на якому знаходиться база відпочинку «Дружба» правому березі нижче Старого Салтова до самих Печеніг росте листяний ліс. Водосховище багато рибою. У ньому мешкає лящ, густера, плотва, уклейка, короп, карась, окунь, судак, щука, йорж і навіть сом. Працює прокатний пункт човнів, катерів, водних лиж, устаткування для підводного полювання та риболовлі.

Фото


Контакти

Харківська область, смт. Старий Салтов Лужанський Шлях, 6

050 303 1000Яна Павлівна

Карта


Коментарі

* Ваше Ім'я:
* Коментар:
  Надіслати

Рекомендуємо відвідати

  • 75
База відпочинку «Романтик-2» Севастополь, сел. Кача розташована в 50-ти метрах від моря, із зручним підходом до багатокілометрових галько-піщаного пляжу. Можливість політати на параплані і прокотитися з вітерцем на водному мотоциклі доставить багато задоволення любителям екстремального відпочинку. Детальніше..
  • 61.363636363636
Будинок знаходиться на відстані 200 м. від озера. Детальніше..
ГОЛОВНАПОДОРОЖІ ДОВІДКАПРО НАСВІДГУКИКОНТАКТИ