НАШ ПАРТНЕР


Світязь - відпочинок на Шацьких озерах

Голосуєм?

Де плануєте відпочити в цьому році?

Новини

ГОЛОВНАКАРТА САЙТУ ПОШУК
2012-06-26
В розділі «Відпочинок» додано новий сучасний котедж «Оксана», який знаходиться за 300 метрів від озера Світязь Детальніше ..
ТОП-база
2012-06-25
Відтепер Ви можете привернути увагу до свого місця відпочинку завдяки нашій послузі ТОП-база. Всього за 300 грн/рік, Ваша база відпочинку красуватиметься на головній сторінці. Примножуйте клієнтів! Детальніше ..
2012-06-22
На нашому сайті з'явилася нова садиба  "Озерний рай". Садиба пропонує відпочинок на озері Пісочному, що знаходиться в Шацькому районі. І якщо комфортні умови - це те, з чим Вам би не хотілося розлучатися навіть на відносно «дикому» відпочинку на природі, то кращих умов, ніж може запропонувати вам "Озерний рай", в цьому місці Ви не знайдете. Ви не витратите більше 5 хвилин, щоб опинитися на березі озера. Детальніше ..
2012-06-19
Нові розцінки на 2012 рік на базі відпочинку "Веселка", яка знаходиться на Чорному морі, приємно вразять всіх туристів. Запрошуємо на приємний та економний відпочинок на Чорне море!
Детальніше ..
2012-06-18
Портал "Відпочинок" презентує та рекомендує відпочинковий комплекс "Хата Віддихата". На нашому сайті представлено детальний опис, фотогалерея, карта місцезнаходженння. Також можна побачити рейтинг бази, дізнатися думку відпочиваючих.
Детальніше ..
2012-06-11
Додалися нові фото бази відпочинку "Русалка". Переглядайте, голосуйте та відпочивайте! До вашої уваги 2-х, 3 –х, 4-х місні номери з холодильниками, частково з телевізорами. Один недорогий номер на 6 чоловік. Детальніше ..
2012-06-07
А Ви вже визначились де будете відпочивати влітку?
Раді повідомити Вас, що у нас появилися нові пропозиції по відпочинку на Світязі Детальніше ..
2012-03-12
З початком березня в мережі інтернет стартував оновлений ресурс нашого партнера - ozera.com.ua.
Відтепер сайт називається "Світязь ACTIVE" і позиціонує сабе як ресурс, присвячений активному відпочинку на Шацьких озерах. Детальніше ..
2011-09-15
З приходом осені для вас відкриваються нові можливості відпочинку: риболовля, "полювання" на гриби, пікніки на все ще зігрітих сонцем галявинах. Також багато баз відпочинку знизили свої ціни, отож ви можете гарно відпочити, скориставшись сезонними знижками на відпочинок на Шацьких озерах. Детальніше ..
Прохання допомоги
2011-07-28
До адміністрації сайту звернулися львівські серфінгісти з проханням допомогти. Просимо не бути байдужими. Детальніше ..
ГОЛОВНАПОДОРОЖІ ДОВІДКАПРО НАСВІДГУКИКОНТАКТИ