НАШ ПАРТНЕР


Світязь - відпочинок на Шацьких озерах

Голосуєм?

Де плануєте відпочити в цьому році?

Відгуки

ГОЛОВНАКАРТА САЙТУ ПОШУК
20:45, 29 ноября 2016
Дмитро
Можна зняти будинок на новий рік ?
08:33, 5 октября 2016
світлана
Дуже гарний відпочинок все дуже сподобалось,кухня 5+....
20:54, 28 августа 2016
Ірина
Відпочивали тут з друзями, компанія в нас була досить шумна, дякуємо власникам за розуміння, терпіння, і супер класне відношення. Умови дуже хороші, дуже чисто, велике подвір’я, альтанки, парковка, інтернет, вся побутова техніка, гаряча вода, і навіть сіль, цукор та олія, магазини дуже близько. Надіємось, що приїдемо сюди ще раз, та будемо рекомендувати це гарне місце усім знайомим.
12:09, 13 августа 2016
Катя
Хрінники-це село,забите податками,з дерев'яними халупками і купою бомжів.Єдиний їх плюс-це водосховище і то на даний час брудне і антисанітарійне.Не рекомендую нікому,так як піти,крім пляжу,там нікуди,для дітей розваг ніяких.Та ще й ціни подекуди,перевищують кримські і одеські.
11:40, 13 августа 2016
Светлана
Дуже сподобалось це місце! Гарна територія, все чистенько та затишно. Всім раджу тут побувати!
19:36, 5 августа 2016
Оксана
Скільки коштує на двох за сутки
23:32, 30 июля 2016
Оксана
Відпочивали з сімєю в липні. Попали ми коли сонячної погоди майже не було, ловивши сонячні промені бігали на озеро. А бігали по не дуже добрій дорозі осбливо коли піде дощ, до машини своєї не підійти, бо багнюка. Їхня стоянка дуже мала поставили в лісі. Коли відпочивали на тереторії котеджу ,після дощику засвітило гарне сонечко, не можна вдихнути на повні груди, бурщатка нагрілась так як на автобамі, територія дуже мала не гуляє даже маленький вітерець. А зі всім іншим можна миритися.
23:29, 29 июля 2016
Аня & Орест
Сьогодні повернулись з с. Світязь були в маєтку "Чумаки". Відпочивали лише два дні та враження незабутні. Пані Лариса та пан Юрій гостинно прийняли нас у своєму маєтку.В будинку гарний ремонт, до озера, магазину близько. Власники надзвичайні та щирі люди, відкриті до спілкування. Дуже Вам дякуємо!!!
23:39, 27 июля 2016
Наталья, Сергей и Александр.
Здравствуйте. Хотим оставить свой отзыв о замечательной усадьбе – « ХАТА РЫБАКА» . Мы из Запорожья. Отдыхали здесь в июле 2016г. - очень все понравилось. Очень отзывчивые хозяева - Елена, Светлана Федоровна, Василий. База не проходная, на территории видеонаблюдение, поэтому не переживали за сохранность вещей и ценностей, есть парковка авто. Рядом магазин, рынок. Номера очень чистые и ухоженные. Есть отдельные беседки, в которых прекрасно проводить время с друзьями как за чашечкой кофе так принимать пищу. Прекрасная кухня на каждый отдельный дом, то есть на несколько номеров - все необходимое есть( кухонного инвентаря хватает на всех), толкучки у плит - нет. Постоянно убирают. Есть детская игровая территория. Качели.
Мы попали в непогоду, солнышко нас порадовало только пару раз за 9 дней. Но мы все время были заняты то рыбалкой, то катанием на велосипедах, то ходили с ребенком в веревочный парк, посещали пляжные дискотеки. Мангалов предостаточно на территории. Были в центре пос. Шацк – собирается большой рынок по воскресеньям. Само озеро очень чистое. Когда мы показывали фото, то нам никто не верил, что такая вода прозрачная.
Очень не хотелось уезжать. Мы чувствовали себя как дома. Очень рады, что побывали в гостях у этих замечательных гостеприимных людей и насладились прекрасной природой Волынского края. И путешествие в 1250 км в одну сторону – того стоило.
22:49, 27 июля 2016
тарас
рекомендую
ГОЛОВНАПОДОРОЖІ ДОВІДКАПРО НАСВІДГУКИКОНТАКТИ