НАШ ПАРТНЕР


Світязь - відпочинок на Шацьких озерах

Голосуєм?

Де плануєте відпочити в цьому році?

Відгуки

ГОЛОВНАКАРТА САЙТУ ПОШУК
23:32, 30 июля 2016
Оксана
Відпочивали з сімєю в липні. Попали ми коли сонячної погоди майже не було, ловивши сонячні промені бігали на озеро. А бігали по не дуже добрій дорозі осбливо коли піде дощ, до машини своєї не підійти, бо багнюка. Їхня стоянка дуже мала поставили в лісі. Коли відпочивали на тереторії котеджу ,після дощику засвітило гарне сонечко, не можна вдихнути на повні груди, бурщатка нагрілась так як на автобамі, територія дуже мала не гуляє даже маленький вітерець. А зі всім іншим можна миритися.
23:29, 29 июля 2016
Аня & Орест
Сьогодні повернулись з с. Світязь були в маєтку "Чумаки". Відпочивали лише два дні та враження незабутні. Пані Лариса та пан Юрій гостинно прийняли нас у своєму маєтку.В будинку гарний ремонт, до озера, магазину близько. Власники надзвичайні та щирі люди, відкриті до спілкування. Дуже Вам дякуємо!!!
23:39, 27 июля 2016
Наталья, Сергей и Александр.
Здравствуйте. Хотим оставить свой отзыв о замечательной усадьбе – « ХАТА РЫБАКА» . Мы из Запорожья. Отдыхали здесь в июле 2016г. - очень все понравилось. Очень отзывчивые хозяева - Елена, Светлана Федоровна, Василий. База не проходная, на территории видеонаблюдение, поэтому не переживали за сохранность вещей и ценностей, есть парковка авто. Рядом магазин, рынок. Номера очень чистые и ухоженные. Есть отдельные беседки, в которых прекрасно проводить время с друзьями как за чашечкой кофе так принимать пищу. Прекрасная кухня на каждый отдельный дом, то есть на несколько номеров - все необходимое есть( кухонного инвентаря хватает на всех), толкучки у плит - нет. Постоянно убирают. Есть детская игровая территория. Качели.
Мы попали в непогоду, солнышко нас порадовало только пару раз за 9 дней. Но мы все время были заняты то рыбалкой, то катанием на велосипедах, то ходили с ребенком в веревочный парк, посещали пляжные дискотеки. Мангалов предостаточно на территории. Были в центре пос. Шацк – собирается большой рынок по воскресеньям. Само озеро очень чистое. Когда мы показывали фото, то нам никто не верил, что такая вода прозрачная.
Очень не хотелось уезжать. Мы чувствовали себя как дома. Очень рады, что побывали в гостях у этих замечательных гостеприимных людей и насладились прекрасной природой Волынского края. И путешествие в 1250 км в одну сторону – того стоило.
22:49, 27 июля 2016
тарас
рекомендую
23:10, 26 июля 2016
Валентина
Відпочивали тут сім*єю, всім все дуже сподобалось, навіть незважаючи на те, що погода була, м*яко кажучи, не зовсім літня. Через це декілька днів просиділи на базі, але це аж ніяк не зіпсувало нам відпочинку, навпаки, тут настільки затишно і комфортно, що не хотілось їхати звідси. Господар та персонал дуже привітні, докладають максимальних зусиль щоб гостям було зручно. Для любителів тихого сімейного відпочинку на природі - тут справжній рай! Дякуємо за приємні враження і гостинний прийом!
01:52, 15 июля 2016
Юля
Відпочивали у п. Віри другий рік поспіль. У минулому році сподобалось. Жили у прибудові (вважаються найкращі номери: власні вигоди, в кімнаті облаштована невеличка кухня). Ціна 450 грн. за добу за умови проживання більше 10 днів і 500 грн., якщо менше. До певних незручностей ми були готові: води у крані вкрай смердюча, абсолютно непридатна для пиття, чистки зубів і пиготування їжі (привезли із собою у бутлях), вночі з ванної кімнати (вигоди сумісні) іде шалений сморід (закривали щільно двері). Проте, сьогодні почалася злива, вирубило світло: електрочайник, електроплитка не працюють,води нема. Просидівши так 6 год. (надворі така злива, що вийти неможливо) зібалися додому. І тут почалося: заплатіть ще за один день, бо їдете раніше і мені треба знайти клієнтів - заплатили, хоча це неправильно, але хотілося попрощатися по-людськи (при цьому у сусідніх будинках розвели багаття і нагріли води, щоб люди могли випити кави чи чаю). І все одно нас обхамили. Ми провели маркетинг: у Мельниках є набагато кращі умови за меншу ціну, тому цю господиню нікому не радимо
09:46, 9 июля 2016
Юрий
напишіть правду скільки йти до озера. метрів 500 а не 300, ще й не по найкращій дорозі. а так база реально одна з кращих
17:14, 6 июля 2016
Валентина
Доброго дня! Скажіть бідь ласка скільки осіб може проживати у одному будиночку?
11:28, 3 июля 2016
ірина
Щойно повернулася з пісочного. Я дуже задоволена. Про краще я і не сподівалася. там чисто,затишно і дуже привітні господарі. Пляж теж чистий. всім рекомендую віддихати у Віри Олександрівни. Господарі дуже милі люди, умови прекрасні, велике подвір'я, широкий вибір кімнат в залежності від потреб та кількості відпочиваючих...одним словом в майбутньому якщо на Шацькі озера - то до тьоті Віри. Я відпочинком і умовами задоволена.
20:05, 1 июля 2016
Анна
Щойно повернулись від п.Віри і діда Павла)).Ми дуже задоволені усім що там побачили. Враження просто чудові!!!! Жили у квартирі ном."2".Це прибудова. Кращого віддиху ми собі і не уявляли. Чисто, затишно, привітні і добрі господарі!!!Озеро кришталево чисте. Пляж прибирається. Умови проживання теж достойні. До дому повертатись не хотіли, бо настільки там було класно!!!! Дід Павло(так лагідно ми його називали) дуже ерудований і цікавий співрозмовник!До речі всі картини які в номерах малював він сам. Дуже талановитий, добрий, привітний мужчина.Вся сім'я дійсно хороші люди!!! Народ-----всім рекомендуємо віддих у Віри Олександрівни!!!! Не пошкодуєте.
ГОЛОВНАПОДОРОЖІ ДОВІДКАПРО НАСВІДГУКИКОНТАКТИ